اخبار سککوک

تامین مواد اولیه بدون پرداخت نقدی با بهره‌گیری از سامانه سککوک

عضو هیات مدیره اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد و فلزات تهران گفت: صنعتگران با مراجعه به سامانه سککوک می‌توانند مواد اولیه خود را بدون پرداخت نقدی و با ضمانت‌نامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک خریداری کنند.

محمد صادق چیت ساز با اشاره به نقش سامانه‌‌های کسب و کار در صنعت فولاد، گفت: امروزه به دلیل گستردگی کار نیاز است که فعالان صنعت فولاد با یکدیگر در ارتباط باشند که این کار به صورت سنتی امکان‌پذیر نیست و در این راه سامانه‌های کسب و کار مانند سککوک نقش بسزایی دارند.

وی با اشاره به اینکه باید از معاملات سنتی خارج شد و به سمت معاملات مدرن پیش رفت، گفت: اگر قرار است خود را ارتقا دهیم باید در نحوه معاملاتمان نیز تغییراتی ایجاد کنیم که این کار تنها با استفاده از سامانه‌های کسب و کار اینترنتی امکان‌پذیر است.

عضو هیات مدیره اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد و فلزات تهران درباره سامانه کسب و کار سککوک، گفت: این سامانه موجب می‌شود معاملات با سهولت بیشتری انجام شود.

چیت‌ساز با اشاره به اثرات مثبت سامانه‌های کسب و کار، تشریح کرد: فعالیت سامانه‌های کسب و کار همچون سککوک تاثیرات مثبتی بر صنعت فولادی و تسهیل معاملات دارد اما تنها مشکل این است که باید به اینترنت دسترسی داشته باشیم که در برخی مواقع به دلیل سرعت پایین اینترنت دچار مشکلاتی می‌شویم.

عضو هیات مدیره اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد و فلزات تهران تشرح کرد: اگر بتوانیم از معاملات سنتی خارج شویم و به سمت معاملات تجاری و اینترنتی برویم بسیار اثربخش است که امیدوارم با حمایت دولت شاهد افزایش بیشتر فعالیت این سامانه و ارتقا آن باشیم.

چیت ساز با بیان اینکه با راه‌اندازی سامانه سککوک، روند تولید صنعتگران آسان می‌شود و صنعتگران با مراجعه به این سامانه می‌توانند برای تأمین مواد اولیه و سایر نیاز‌های خود اقدام کنند، گفت: صنعتگران با مراجعه به سامانه سککوک می‌توانند مواد اولیه خود را بدون پرداخت نقدی و با ضمانت‌نامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک خریداری کنند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن