اخبار سککوک

کاهش هزینه‌های تولید با بهره‌مندی از سامانه سککوک

بشیر خالقی، عضو فراکسیون اصناف مجلس با بیان اینکه با بهره‌مندی از سامانه سککوک می‌توان هزینه‌های مالی تولید را کاهش داد، گفت: با راه‌اندازی سامانه سککوک، تولید صنعتگران نسبت به گذشته با سهولت بیشتری همراه خواهد شد.

بشیر خالقی با بیان اینکه سککوک مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی را رفع می‌کند، گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی با توجه به شرایط اقتصادی در کشور حتما با مشکلاتی مواجه هستند که بدون شک اگر از سامانه سککوک استفاده کنند هزینه‌های مالی آنها تا حد قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با راه‌اندازی سامانه سککوک، تولید صنعتگران نسبت به گذشته با سهولت بیشتری همراه خواهد شد که این خواسته سیستم اقتصادی در کشور است، چراکه اکنون حوزه اقتصاد با چالش‌های جدی نسبت به گذشته همراه شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: این سامانه کمک می‌کند مواد اولیه تولید تامین شده تا تولیدکننده بتواند از آن بهره‌مند شود که این نیز جزو مزایای مثبت و تاثیرگذار سامانه سککوک به شمار می‌رود که اکنون در چند استان اجرایی شده است.

وی ادامه داد: نکته قابل تامل در راه‌اندازی سامانه سککوک آن است که به گفته مسئولان این سامانه، صنعتگران بدون پرداخت نقدی با ضمانت‌نامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک خرید می‌کنند که این اقدام با توجه به مشکل مالی تولیدکنندگان میتواند بسیار اثربخش باشد.

عضو فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه سککوک زنجیره تامین چرخه تولید را به خوبی انجام می‌دهد و صنعتگران می‌توانند با بهره‌گیری از آن تولید را گسترش داده و باعث جذب نیرو و افزایش بازار کار تولیدی شوند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن