اخبار سککوک

کاهش اثر تحریم‌ها به کمک سامانه‌های کسب و کار

عضو اتحادیه محصولات معدنی ایران گفت: سامانه‌های کسب و کاری مانند سککوک با تسهیل و تقویت شرایط تولید و تجارت می‌توانند اثر مثبتی در مقابله با اثار منفی تحریم‌ها داشته باشند.

سجاد غرقی با بیان اینکه شرایط تحریمی که اکنون پیش رو داریم باعث شده تا نگاهمان به داخل تفاوت داشته باشد، اظهار داشت: افزایش دانش فنی، تخصص و بومی‌سازی باعث می‌شود که بتوانیم شرایط تحریم را بهتر از گذشته پشت سر بگذاریم.
وی با تاکید بر اینکه برای این منظور باید به سامانه‌های کسب و کار اهمیت ویژه داد، افزود: یکی از نیازهای کشور برای پشت سر گذاشتن تحریم، تقویت کارها و سرعت عمل در آن است که این کار به کمک سامانه‌های کسب و کار آسان‌تر انجام می‌شود.
غرقی ادامه داد: با وجود شرایط تحریمی امروز کشور از یکسو و بحث تغییر الگوی کشت و افزایش مزیت‌های صادراتی از سوی دیگر، حضور گسترده در پلت‌فرمی ملی مانند سککوک، فعالان اقتصادی را قادر خواهد کرد تا جهش صادراتی در بین کشورهای منطقه را رقم بزنند.
عضو اتحادیه محصولات معدنی ایران تشریح کرد: معدن‌داران مشکلات مختلفی مانند نداشتن خریدار برای محصولات معدنی خود دارند که این مشکل با راه‌اندازی سامانه سککوک امکان پذیر است، چراکه سامانه های کسب و کار باعث می‌شوند که خریداران و فروشندگان به راحتی به یکدیگر دسترسی داشته باشند و کارشان با سرعت بهتری پیش رود.
وی بیان کرد: یکی از اصلی‌ترین مشکلات این است که دولت از این سامانه‌ها حمایت نمی‌کند و چنانچه دولت به کار این دسته از مشاغل اهمیت دهد، کار بهتر پیش می‌رود.
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن