اخبار سککوک

عضو فراکسیون اصناف مجلس: زیرساخت‌های فعالیت سامانه سککوک فراهم شود

محمد وحدتی هلان، عضو فراکسیون اصناف مجلس بر لزوم فراهم کردن زیرساخت‌ها برای فعالیت سامانه سککوک تاکید کرد و گفت: سامانه سککوک تعاملات تجاری را تسهیل می‌کند.

محمد وحدتی هلان با تاکید بر اینکه زنجیره تامین چرخه تولید به وسیله سامانه سککوک فراهم خواهد شد، گفت: این سامانه از جمله اقداماتی است که می‌تواند به تسهیل فعالیت‌های تولیدکنندگان کمک کند اما فراهم ساختن زیرساخت‌های اجرای آن جزو ضرورت‌ها است.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ایجاد سامانه کسب و کار و اجرای درست آن دو مولفه مهم در بهره‌مندی تولیدکنندگان از ظرفیت سککوک است که توجه به این دو مولفه می‌تواند ما را به چشم‌انداز مشخص شده، نزدیک‌تر کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: سامانه سککوک نوعی سامانه مبادله است که تعاملات تجاری را تسهیل می‌کند، همچنین راه‌اندازی این سامانه اقدامی است که با حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی می‌تواند ردپای خوبی را در حوزه اقتصاد به نمایش بگذارد.

وی یادآور شد: توجه به رونق تولید جزو شاخصه‌های بارز سامانه سککوک است و با توجه به اینکه حمایت از تولید جزو دغدغه‌های مهم مدیران اقتصاد کشور به شمار می‌رود لذا این سامانه به رفع این دغدغه‌ها کمک خواهد کرد.

عضو فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی، گفت: بکارگیری روش‌های مدیریت زنجیره تامین و کاهش هزینه‌ها از جمله ثمرات طرح سککوک است که در نهایت به تقویت سرمایه در گردش منجر خواهد شد.

وحدتی هلان تاکید کرد: راه‌اندازی این سامانه با استقبال فعالان اقتصادی مواجه شده است چراکه درحال حاضر فعالان اقتصادی با چالش‌های زیادی مواجه هستند که امیدوارند راه‌اندازی این سامانه بتواند چالش‌های پیش روی آنها را از میان بردارد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن