اخبار سککوک

سککوک گر‌ه‌های مالی اقتصاد کشور را باز می‌کند

محمود نگهبان سلامی، عضو فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه سککوک گره‌های مالی موجود در عرصه اقتصادی را باز می‌کند.

محمود نگهبان سلامی با بیان اینکه سامانه سککوک به شفافیت فرایند کار کمک می‌کند، گفت: واقعیت آن است که این سامانه زنجیره تامین مالی است که عملکرد مثبت آن می‌تواند ما را به تولید بیشتر و بهتر امیدوارتر کند.
نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شفافیت در عملکرد از جمله مواردی است که جزو نقاط قوت سامانه سککوک محسوب می‌شود، ادامه داد: این طرح درواقع یک اکوسیستم کسب و کار را شامل می‌شود؛ موضوعی که در حال حاضر کشور سخت به آن نیازمند است.
این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: همچنین سامانه سککوک تعاملات تجاری را در بر می‌گیرد و برای کسب وکارهای کشور طراحی شده است که بدون شک این اقدام در راستای سیاست‌های توسعه اقتصادی کشور به شمار می‌رود.
عضو فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: سامانه سککوک در عین اینکه در حوزه تولید بسیار کاربردی است اما هزینه کمی را در بر دارد، تا حدی که اغلب گره‌های مالی تولیدکنندگان و به تبع آن اقتصادی کشور را باز می‌کند.
نگهبان سلامی تاکید کرد: کارهای پژوهشی این سامانه از سال‌های پیش در حال انجام بوده و چند ماهی است که شکل اجرایی به خود گرفته است و امیدواریم بتواند گره‌گشای مشکلات تولیدکنندگان و تجار باشد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن