اخبار سککوک

سککوک چراغ امیدی در مسیر رشد اقتصادی

امیر خجسته با بیان اینکه استفاده از سامانه‌ها و پلتفرم‌های نسل جدید حرکت در مسیر نزولی شدن آمار مفاسد اقتصادی است، گفت: کشورهای پیشرفته دنیا با استفاده از چنین سامانه‌هایی به مقابله با هر نوع مفسده‌ای پرداخته‌اند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمان استفاده از تکنولوژی نوین در مسیر بهبود خدمات‌رسانی در حوزه تامین مالی فراهم رسیده است، افزود: متاسفانه جزیره ای عمل کردن در حوزه‌های مختلف همیشه وجود داشته از این رو امید است با پلتفرم‌های جدید مالی بساط این معضل برچیده شود.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه شبکه بانکی کشور نیاز مبرمی به سامانه‌هایی همچون سککوک در مسیر شفاف‌سازی اقتصادی دارد، تصریح کرد: باید مسیری پیگیری شود که با سیستمی شدن امور در سایر حوزه‌ها نیز شاهد بروز تخلفات نباشیم.
نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سامانه‌های جدید مالی حلقه مفقوده تولید یعنی منابع مالی تامین شود، گفت: در شرایط فعلی اقتصاد کشور که بسیاری از واحدهای تولیدی به دلیل کمبود منابع مالی در مسیر رکود و تعطیلی قرار گرفته‌اند وجود چنین سامانه‌هایی می‌تواند چراغ امید برای کارگران و حتی رونق اقتصادی شود.
وی با تاکید بر ضرورت رسانه ای شدن فواید و مزایای سامانه‌های جدید بانکی، افزود: اگر مردم و فعالان اقتصادی از وجود و کارایی چنین سامانه‌هایی اطلاع حاصل کنند به طور حتم اعتماد به کارکرد آن نیز افزایش خواهد یافت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن