اخبار سککوک

سامانه ملی سککوک به استان مرکزی رسید

شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی میزبان دست اندرکاران سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) بود.

 

به گزارش فرینا، نشست معرفی و آشنایی تولید کنندگان، مدیران واحدهای صنعتی، مدیران SME های استان مرکزی، مدیران و نمایندگان بانکها و ادارات دولتی با سامانه ملی سککوک، در ساختمان فناوری و کسب و کار شرکت شهرکهای صنعتی این استان برگزار شد.

در این نشست، اصغر ذوالفغاری معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی با اشاره به ظرفیت های واحد های تولیدی و صنعتی در استان، گفت: استان مرکزی به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد، از ظرفیت های بالایی برخوردار است و با استفاده از تکنولوژی های ارتباطی نوین کسب و کار همچون سامانه ملی سککوک، می توان از این ظرفیت ها به بهترین شکل بهره برد و در راستای توسعه و رشد صنایع استان و ارتقای بازار، استفاده کرد.

بنا به این گزارش، حمید خیام زاده و رضا بهبودی از دست اندرکاران سامانه ملی سککوک در ادامه این نشست، به معرفی و تشریح تکمیلی این پلتفرم ملی پرداختند و به سوالات حاضران در جلسه پاسخ دادند.

گفتنی است در حاشیه این نشست نیز، دست اندرکاران سامانه ملی سککوک به همراه مدیران شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی از شرکت ها و واحدهای صنعتی مستقر در استان همچون شرکت ایران پُتک و شرکت تولیدی صنعتی پارس گالوانیزه امین، بازدید و با مدیران این واحد های صنعتی گفت و گو و مذاکره کردند.

منبع
پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی (فرینا)
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن