اخبار سککوک

سامانه فکتورینگ “سککوک” طرح برگزیده جشنواره دکتر نوربخش شد

سامانه فکتورینگ "سککوک" طرح برگزیده دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت شد.

دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، عصر امروز در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما به کار خود پایان داد.

سککوک همانند سال گذشته در این همایش شرکت داشت و با برگزاری کارگاه “سامانه فکتورینگ مطالبات قراردادی” میزبان علاقه‌‌مندان حوزه‌های مالی و پرداخت بود.

فردوس باقری مدیر عامل “سککوک” در این کارگاه، ضمن اشاره به تغییرات جهانی تامین مالی در دنیا از سال ۲۰۰۸ و تبین مفاهیم SCF، تامین مالی مطالبات قراردادی را در دو دسته‌ی محقق شده و محقق نشده، مورد بررسی قرار داد.

فکتورینگ سککوک

وی در ادامه فکتورینگ در ایران و مطالبات قانونی را مورد بررسی قرار داده و روش‌های تامین مالی پیشنهادی برای زنجیره‌ها و رشد حجم فکتورینگ در دنیای اقتصاد را تحلیل کرد.

روش‌های تامین مالی موسسات خرد و متوسط و استفاده از سیستم هوشمند هدایت کاربر در کنار طرح مبحث تسهیل یک اقدام حقوقی-مالی پیچیده در چند قدم ساده، از دیگر مباحث مطرح شده در این کارگاه بودند.

فکتورینگ سککوک

این کارگاه با استقبال خوب فعالان حوزه‌های بانکی و پرداخت و طرح پرسش و پاسخ‌های کلیدی همراه شد.

عصر روز چهارشنبه نیز همزمان با اختتامیه دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، جایزه جشنواره بزرگ دکتر نوربخش با هدف انتخاب، معرفی و تقدیر از محصولات برتر نوآورانه بانک‌ها و شرکت‌ها در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به طرح‌های برگزیده تعلق گرفت که سامانه فکتورینگ مطالبات قراردادی “سککوک” طرح برگزیده محور پلتفرم این جشنواره شد.

سال گذشته نیز سککوک به دلیل موفقیت در تأمین مالی کارت اعتباری خرد به زنجیره تامین مالی، برگزیده شد. اما امسال در حوزه‌ای گسترده‌تر و برای تأمین مالی حساب‌های دریافتنی بین بنگاه‌ها در قالب ظرفیت قانونی، سککوک فکتورینگ مطالبات قراردادی بین بنگاه‌ها را انجام داده و تامین مالی می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن