اخبار سککوک

کمک سامانه سککوک به فضای کسب و کار در شرایط تحریم

رسول خضری، عضو فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد در مجلس با اشاره به عملکرد سامانه سککوک، گفت: با توجه به وضعیت تحریم در کشور باید به دنبال راهکارهای متفاوتی برای فعالیت‌های مستمر و تاثیرگذار واحدهای تولیدی بود.

رسول خضری سامانه سککوک را تامین‌کننده زنجیره چرخه تولید دانست و گفت: راه‌اندازی این سامانه تاثیر زیادی در تامین مالی برای واحدهای صنعتی و تولیدی دارد و موجب بهره‌وری همراه با تعامل فضای کسب و کار می‌شود.
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی در کشور واحدهای صنعتی و تولیدی در کشور باید با یکدیگر ارتباط مستمر داشته باشند که راه‌اندازی سامانه سککوک می‌تواند به این ارتباط کمک کند.
این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: امروزه با توجه به وضعیت تحریم در کشور باید به دنبال راهکارهای متفاوتی برای فعالیت‌های مستمر و تاثیرگذار واحدهای تولیدی بود که بدون شک کمک به فضای کسب و کار از طریق سککوک می‌تواند در شرایط کنونی اقتصادی اثربخش واقع شود.
عضو فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سرمایه‌گذاری برای صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در شهرها به ویژه کلانشهرها با تراکم جمعیت بالا تنها راه نجات از بحران‌های اقتصادی است که به دنبال تحقق این مهم، لازم است اقدامات پیشرو همچون حمایت از سامانه سککوک برای کسب وکارهای نوپا انجام شود.
خضری یادآور شد: در این میان لازم است دولت حمایت‌های لازم را از طرح‌های کسب و کاری انجام دهد تا این طرح ها بتواند به درستی عملیاتی و اجرایی شود و نقش موثر خود را در جامعه به خوبی ایفا کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن