اخبار سککوک

لزوم استفاده از تکنولوژی‌های جدید در تامین مالی تولید

سیدمحمد حسینی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه شبکه بانکی کشور ناگزیر به استفاده از تکنولوژی‌های جدید در مسیر رشد اقتصادی است، گفت: تامین منابع مالی تولید با کمک سامانه‌های جدید مانند سککوک حرکت در مسیر رشد کشور است.

سیدمحمد حسینی با بیان اینکه شبکه بانکی کشور ناگزیر به استفاده از تکنولوژی های جدید در مسیر رشد اقتصادی است، گفت: هر جایی که نگاه بر اساس سیستمی باشد به طور حتم مفاسد اقتصادی را در پی دارد و موجب می‌شود منابع به دست تولیدکنندگالن واقعی برسد.
نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در شرایط فعلی تامین مالی تولید یکی از مهم ترین دغدغه‌ها است، افزود: اینکه سامانه‌ای مانند سککوک در بستر وب بتواند این مهم را محقق کند به طور حتم آینده درخشانی برای اقتصاد به ارمغان خواهد آورد.
وی با تاکید بر اینکه باید زمینه ارتباط بانک‌های اطلاعاتی موجود در کشور با یکدیگر فراهم شود، تصریح کرد: وصل شدن بانک‌های اطلاعاتی به یکدیگر می‌تواند ضمن تبادل اطلاعات، هزینه‌ها را کاهش دهد و با این روش منابع به صورت هدفمند در محل مصرف توزیع می‌شود.
حسینی با بیان اینکه فعالیت پلتفرم‌های جدید در بستر وب نقطه قوت آن‌ها است، گفت: هر چه میزان دخالت عامل انسانی کاهش یابد شفافیت اقتصادی بیشتر خواهد شد.
وی ادامه داد: ارائه یک الگوی جذاب سرمایه‌گذاری برای عموم مردم با هدف جلوگیری از خروج منابع به سمت بازارهای کاذب از اقداماتی است که باید با کمک سامانه‌های جدید در اولویت کاری قرار بگیرد.

منبع
سککوک
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن