اخبار سککوک

ضرورت اتخاذ معافیت‌های مالیاتی در حوزه فکتورینگ

سیدفرید موسوی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر ضرورت حمایت از شیوه‌های تامین مالی تولید تاکید کرد و گفت: معافیت‌های مالیاتی در حوزه فکتورینگ باید لحاظ شود.

سیدفرید موسوی با بیان اینکه استفاده از روش‌های نوین تامین مالی در شرایط فعلی لازم است، گفت: امروز دنیای رقابت مفهوم خود را به روز کرده و رقابت بر سر تامین منابع مالی در همه جا دیده می‌شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برای تامین منابع مالی بخش تولید باید به سمت زنجیره تامین برویم، تصریح کرد: اگر بخواهیم بخش مولد در کشور روز به روز وضعیت بهتری داشته باشند باید نظام‌های تامین مالی ما نیز به روز شوند.
موسوی بر ضرورت حمایت از زنجیره تامین منابع مالی تحت عنوان فکتورینگ تاکید کرد و افزود: باید نظام مالی در کشور همسو با نوآوری‌های دیگر حرکت کنند در غیر این صورت بخش تولید با مشکل مواجه خواهد شد.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه نظام مالی در کشور عقب‌ماندگی‌هایی در حوزه تولید دارد، تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد نظام تامین مالی ما بانک محور است از این رو باید از فکتورینگ و روش‌های دیگر که تامین مالی را انجام می‌دهند، حمایت کنیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید معافیت مالیاتی در خصوص فکتورینگ در نظر گرفته شود تا از روش‌های سنتی تامین مالی فاصله بگیریم و به توسعه بخش مولد کمک کرده باشیم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن