اخبار سککوک

سککوک گامی در مسیر تولید و اقتصاد مقاومتی

اسدالله عباسی، عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است استفاده صحیح از سامانه‌هایی همچون سککوک می‌تواند به تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب در حوزه تولید و اقتصاد مقاومتی کمک‌های شایانی کند.

اسدالله عباسی با بیان اینکه برای مقابله با هر نوع مفسده اقتصادی باید همسو با تکنولوژی حرکت کرد، گفت: رونمایی از سامانه‌ها و پلتفرم‌های جدید در حوزه پولی و بانکی کشور نقطه قوتی برای این است که کشور در این حوزه دچار چالشی نیست.
نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بسیاری از کشورهای پیشرفته با استفاده از سامانه‌های نوین بانکی توانسته‌اند مفاسد اقتصادی را به حداقل ممکن برسانند، افزود: خوشبختانه در کشور ما نیز با وجود پلتفرم‌هایی همچون سککوک این مسیر هموار شده است.
عباسی با تاکید بر اینکه هر چه نظارت‌ها در حوزه پولی و مالی به صورت سیستمی باشد احتمال تخلف کمتر است و تسهیلات به صورت هدفمند به تولیدکننده واقعی می‌رسد، تصریح کرد: در سال های اخیر همسو با رشد فناوری‌های نوین این موضوع پیگیری شده و اکنون تقابل انسان‌ها در فضای بانکی به حداقل ممکن رسیده است.
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی با هدایت منابع به بخش واقعی اقتصادی مطالبه دیرینه از شبکه بانکی بوده است، گفت: وجود سامانه ای که بتواند حلقه مفقوده تولید را که منابع مالی است تامین کند، به طور حتم مورد حمایت است.
وی ادامه داد: سامانه‌هایی همچون سککوک اگر در مسیر درست استفاده شود می تواند به تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز کمک‌های شایانی کند.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: سامانه‌هایی که بتوانند شفافیت مالی را محقق کنند در مسیر مشتری‌مداری گام برداشته‌اند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن