اخبار سککوک

سککوک سامانه‌ای برای رونق تمام مشاغل

رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی و عطریات ایران گفت: مزیت سامانه سککوک این است که تمامی مشاغل را می‌تواند پوشش دهد تا رونق بیشتری را در اشتغال‌زایی و اقتصاد شاهد باشیم.

حمید مقیمی با اشاره به نقش سامانه‌های کسب و کار در افزایش تولید و توزیع فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی، گفت: در دورانی زندگی می کنیم که نیاز است به روش مدرن با یکدیگر ارتباط داشته باشیم و کسب درآمد به روش تجاری و مدرن امری واجب است که باید در جامعه رونق پیدا کند.
وی با تاکید بر اینکه سامانه‌های کسب و کار نقش موثری در تولید و توزیع محصولات دارند، بیان کرد: راه‌اندازی سامانه‌های کسب و کار باعث می‌شود که بتوانیم با یکدیگر به روش مدرن ارتباط داشته باشیم و این امر موجب رونق تولید می‌شود، باید بتوانیم فروشندگان، تولید کنندگان و خریداران را بشناسیم و به سرعت به آنها متصل شویم که به روش سنتی این کار زمان‌بر است.
رئیس هیئت مدیره انجمن وارد کنندگان فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی و عطریات ایران تشریح کرد: در سامانه‌های کسب و کار می‌توان به راحتی به خریداران و فروشندگان وصل شد و کار را با سرعت بهتری پیش برد.
وی تشریح کرد: در جامعه کنونی نیاز است که اقتصاد را توسعه دهیم و به اشتغال کمک کنیم که این امر نیز از طریق سامانه‌‌های کسب و کار شدنی است.
مقیمی افزود: یکی از این سامانه‌ها، سامانه سککوک است که جزو مشاغل نوپا به شمار می‌رود و در صورت حمایت شدن می‌توان کارها را به خوبی در این پلتفرم پیش برد.
وی تاکید کرد: از مزایای سامانه سککوک این است که تمام مشاغل مانند صنعتی، هنری، فرهنگی و … می‌توانند در این پلتفرم فعالیت کنند.
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن