اخبار سککوک

زمان میدان دادن به پلتفرم‌های جدید در راستای رونق تولید فرا رسیده‌ است

محمد محمودی شاه‌نشین عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: هر نوع نوآوری که به کمک تولید آمده و رونق اقتصادی ایجاد کند مورد حمایت مجلس است.

محمد محمودی شاه‌نشین با تاکید بر ضرورت توجه به تولیدات داخلی، گفت: در شرایط فعلی اقتصاد کشور باید به سمت حمایت از تولید و تلاش برای تامین زنجیره مالی آن هدایت شود.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی مطالبه جدی مجلس از دولت است، افزود: هدایت منابع به بخش واقعی اقتصادی علاوه بر رونق تولید رشد آمار اشتغال را نیز رونق می بخشد.

وی با تاکید بر اینکه هر نوع نوآوری که به کمک تولید آمده و رونق اقتصادی ایجاد کند مورد حمایت مجلس است، درباره سامانه سککوک گفت: هر سامانه‌ای که با تایید تیم اقتصادی دولت بتواند زنجیره تامین مالی تولید را انجام دهد به طور حتم مورد تایید مجلس نیز قرار می‌گیرد.

محمودی شاه‌نشین با بیان اینکه کاهش جذابیت کالای قاچاق با ایجاد شرایط مناسب خرید از مهم‌ترین مباحثی است که باید مدنظر باشد، گفت: اینکه بانک مرکزی از سامانه‌هایی با هدف مبارزه با قاچاق و تسهیل ارتباط تجار حمایت می‌کند یعنی گامی به سمت رشد اقتصادی برداشته شده است.

وی ادامه داد: اکنون زمان بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا با هدف بهبود شرایط اقتصادی کشور است زیرا بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا با استفاده از این پلتفرم‌ها توانسته‌اند به رشدی قابل توجه دست یابند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اکنون زمان میدان دادن به پلتفرم‌های جدید در راستای رونق تولید و خروج از رکود است.

 

منبع : سککوک
منبع
سککوک
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن