اخبار سککوک

حمایت از پلتفرم‌های جدید مالی مانع از ورشکستگی واحدهای تولیدی می‌شود

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بر ضرورت حمایت از پلتفرم‌های جدید مالی همچون سککوک تاکید کرد و گفت: این موضوع مانع از ورشکستگی واحدهای تولیدی می‌شود.

بهمن طاهرخانی با تاکید بر ضرورت حمایت از پلتفرم‌های جدید مالی، گفت: امروزه نابه‌سامانی‌های اقتصادی مشکلاتی را برای واحدهای تولیدی رقم زده و همین امر سبب شده تا به واسطه تحریم‌ها، نتوانیم به رونق تولید و همچنین توفیق در مبادلات بازرگانی دست پیدا کنیم.
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بسیاری از کشورهای پیشرفته از روش‌های جدید تامین مالی استفاده می‌کنند، ادامه داد: ما باید با اتکا به مولفه‌ها و ظرفیت‌های درونی کشور از پلتفرم‌های جدید مالی حمایت کنیم که یکی از این راه ها آن است که بانک‌ها شیوه‌های نوینی را جهت تامین مالی واحدهای تولیدی ابداع کنند.
وی تاکید کرد: مناسبات مالی بیشتر باعث می‌شود تا قدرت تولیدکنندگان بالا رود و از سوی دیگر تامین مالی واحدهای تولیدی به صورت زنجیره است که همین امر مانع از بیکاری و تعطیلی کارخانه‌ها شده و نمی‌گذارد تا قیمت مصنوعات و تولیدات کارخانجات به طور سرسام‌آور بالا رود.
این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: ناگفته نماند که به‌کارگیری برنامه‌های نوین مالی به هوشمندسازی و شفافیت‌های مالی کمک می کند و مانع از سوءاستفاده سودجویان خواهد شد.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سککوک روش نوینی در مسیر کاهش مشکلات بخش مولد کشور است، گفت: روش‌های نوین تامین مالی علاوه بر آنکه منجر به دوری از فساد مالی می‌شود می‌تواند مناسبات پولی و اقتصادی را راحت‌تر کنترل کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن