اخبار سککوک

حضور فعال سامانه ملی سککوک در استان چهار محال و بختیاری

دست اندرکاران سامانه ملی سککوک با تشریح ظرفیت ها و قابلیت های سامانه ملی سککوک و افتتاح پنل استانی آن، گامی موثر در نوسازی و بهسازی کسب و کار در استان چهار محال و بختیاری برداشتند.

به گزارش فرینا، مدیران شرکت شهرکهای صنعتی استان چهارمحال و بختیاری، مدیران شهرک های صنعتی تولیدکنندگان، مدیران واحد های صنعتی، مدیران SME ها، مدیران و نماینگان بانکها و ادارات دولتی استان چهار محال و بختیاری در نشستی که به همت شرکت شهرکهای صنعتی این استان در شهرک صنعتی خادم القرآنی بروجن برگزار شد، با قابلیت ها و ظرفیت های سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) آشنا شدند.

بنا به این گزارش محمد مقیمی مدیر توسعه صنعتی و کارآفرینی شرکت شهرکهای صنعتی استان چهارمحال و بختیاری با مثبت خواندن حضور سامانه ملی سککوک، گفت: لازمه ورود به بازارهای ملی، منطقه ای و بین المللی، نوسازی و بهسازی صنعت در کشور است و این تنها با تغییر نگرش و ورود به عرصه های نوین و دیجیتالی میسر است و سامانه ملی سککوک ابزاری نوین است که در اختیار واحدهای صنعتی قرار گرفته تا این روند رو به رشد با کمترین هزینه و به بهترین نحو صورت گیرد.

مجید کیهانی مدیر عامل شرکت خدماتی شهرک خادم القرآنی بروجن نیز، با اشاره به ظرفیت های بالقوه شهرک های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری، گفت: شهرکهای صنعتی استان از ظرفیت های بالقوه خوبی برخوردارند و انتظار می رود با ورود و فعالیت واحد های صنعتی در پلتفرم ملی سککوک این ظرفیت ها به صورت بالفعل درآید و به رشد و شکوفایی صنعت استان کمک کند.

گفتنی است در حاشیه این نشست، دست اندرکاران سامانه ملی سککوک به همراه مدیران شرکت شهرکهای صنعتی استان از واحد های صنعتی مستقر در استان همچون شرکت نساجی نگین بروجن و شرکت همایون گاز، بازدید و با مدیران این واحد های صنعتی مذاکره کردند.

منبع
پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی (فرینا)
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن