اخبار سککوک

تولید داده‌های قابل اعتماد، مزیت مهم سامانه سککوک

عضو انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران گفت: تولید داده‌های قابل اعتماد از مزایای مهم سامانه سککوک به شمار می‌رود.

یوسف مرادلو با اشاره به فعالیت سامانه سککوک اظهار داشت: سامانه‌های کسب و کار نقش زیادی در کارکرد بهتر معادن دارند، چرا که باعث می‌شوند خریداران و فروشندگان با هم ارتباط بهتری داشته باشند که در نتیجه رونق تولیدات معدنی افزایش می‌یابد.
وی با بیان اینکه رونق تولید از طریق بهبود فضای کسب و کار ایجاد می‌شود، تصریح کرد: به ازای هر یک درصد بهبود فضای کسب و کار ۰.۰۶ درصد به رشد اقتصادی افزوده می‌شود.
عضو انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران با تاکید بر اهمیت بهبود فرآیند کار سامانه‌های کسب و کار، یادآور شد: نظام مجوزدهی به این سامانه‌ها باید نظم بگیرد چرا که این کار شروع کسب و کار‌ها را تسریع و تسهیل می‌کند.
مرادلو افزود: سامانه‌های کسب و کار باعث می‌شوند تجارت به روشی آسان‌تر و سریع‌تر انجام شود، اما این کار نیاز به حمایت دارد چرا که اکنون جزو کسب و کار‌های نوپا به شمار می‌روند و اگر مورد حمایت قرار نگیرند، موفق نخواهند شد.
عضو انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران بیان کرد: سامانه‌های کسب و کاری مانند سککوک باید جامعیت داشته باشند و بزرگ شوند تا نیاز مشتریان را برآورده کنند.
وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین مزایای تکنولوژی‌های جدید در قالب سامانه‌های تحت وب همچون سامانه سککوک، تولید داده‌های قابل اعتماد و تسهیل‌گری ارتباط بازرگانان است.
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن