اخبار سککوک

توسعه بازار با کمک سامانه‌های تحت وب

غلامرضا کاتب، رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: شبکه بانکی با کمک پلتفرم‌های نوین مانند سککوک باید حمایت از تولیدکنندگان و فروشندگان از طریق ایجاد تقاضا برای کالا و توسعه بازار را در دستور کار خود قرار دهد.

غلامرضا کاتب با بیان اینکه در دنیای فعلی که تکنولوژی همه بخش‌های آن را تسخیر کرده شبکه بانکی نیز باید همسو با فناوری‌های نوین سامانه‌های جدیدی را ارایه کند، گفت: خوشبختانه شبکه بانکی در کشور از جمله بخش‌هایی است که در سال های اخیر توانسته نوآوری‌های بسیار جدیدی را رونمایی کند.
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شفافیت لازمه هر اقتصادی است، افزود: انجام فعالیت‌های بانکی در بستر اینترنت بدون دخالت عامل انسانی یکی از مولفه‌هایی است که شفافیت را بیشتر می‌کند.
وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر همزمان با رشد رکود و تورم بسیاری از واحدهای تولیدی دچار مشکل و بعضا تعطیلی شده‌اند، تصریح کرد: موفقیت چنین سامانه‌هایی در حوزه تامین مالی این نوع واحدها ستودنی است.
کاتب ادامه داد: با رونمایی از سامانه‌هایی جدیدی همچون سککوک شبکه بانکی از بنگاه داری دور شده و تامین مالی واحدهای تولیدی صورت می‌گیرد.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه وجود سامانه‌ها و پلتفرم های جدید در حوزه بانکی می‌تواند به بازگشت شبکه بانکی به رسالت اصلی خود یعنی بانکداری کمک کند، گفت: در حال حاضر بزرگ ترین مشکل شبکه بانکی بنگاه‌داری آن‌ها بوده که با سامانه‌های جدید این معضل قابل رفع است و شبکه بانکی با کمک این سامانه‌ها تامین‌کننده منابع مالی تولید خواهد شد.
رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی یادآور شد: شبکه بانکی با استفاده از نوآوری‌ها در حوزه سامانه‌ها و پلتفرم‌های جدید باید حمایت از تولیدکنندگان و فروشندگان از طریق ایجاد تقاضا برای کالا و توسعه بازار را در دستور کار خود قرار دهد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن