اخبار سککوک

برنامه جدی بانک ملی برای راه‌اندازی سککوک در اصفهان

نشست معرفی سامانه سککوک در معاونت اقتصادی استانداری اصفهان با حضور قاضی عسگر معاون اقتصادی استانداری اصفهان، آزادی رییس امور شعب استان اصفهان، ضابطی معاون اداره کل بازاریابی بانک ملی، باقری مدیرعامل سککوک، مدیران ارشد اتاق بازرگانی، وزارت صمت، خانه صنعت و معدن و فعالان اقتصادی برگزار شد.

در این نشست در خصوص ابعاد مختلف پلتفرم سککوک و راهکارهای ارائه شده درون پلتفرم و بررسی زمینه‌های همکاری بحث و تبادل نظر شد.

آزادی رییس امور شعب استان اصفهان در این نشست اشاره داشت: در راستای حمایت از تولیدکنندگان واقعی و رونق تولید، راه‌اندازی سککوک در استان اصفهان را در اولویت قرار داده‌ایم و بانک ملی آمادگی خود را برای تامین مالی بنگاه‌ها در این پلتفرم اعلام کرده است.

ضابطی معاون اداره کل بازاریابی بانک ملی نیز در این نشست اعلام کرد: یکی از وظایف جدی بانک حمایت از تولیدکنندگان واقعی و پیگیری سیاست‌های کلان در حوزه تولید در سال رونق تولید است که در این راستا برنامه جدی بانک ملی در استان راه‌اندازی پلتفرم سککوک خواهد بود.

فردوس باقری مدیرعامل سککوک نیز درباره این نشست اظهار داشت: درباره ابعاد مختلف راه‌اندازی پلتفرم سککوک در این نشست با فعالان اقتصادی مذاکره و قرار شد بحث پیگیری پلتفرم در استان اصفهان با جدیت بیشتری در دستور کار قرار گیرد که با تجارب گسترده‌ای که جناب آقای آزادی در سطوح مختلف بانک ملی دارند، امیدواریم این پروژه سرعت کافی را داشته باشد.

وی افزود: در ابعاد مختلف ظرفیت‌های پلتفرم از جمله کاهش هزینه‌های تامین مالی، کاهش زمان در تامین مالی، ابزارهای توسعه بازار، تقویت سرمایه در گردش بنگاه‌ها و تهاتر، ظرفیت‌های سککوک را معرفی کردیم که با اقبال عمومی جمع مواجه شد.

باقری ادامه داد: نشست‌هایی نیز با بخش‌های مختلف اقتصادی با حضور رئیس امور شعب استان به صورت خصوصی برگزار و مشکلات آنها بررسی شد، همچنین نشستی با مدیران بانک ملی در استان برگزار شد که جلسات بسیار مفیدی بود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن